W sklepie

 Monika-regionalny supervisorMonika,
Regionalny Supervisor
Pracuję w Textil Market od 2005 roku, początkowo na stanowisku Kierownika Marketu. W 2010 roku awansowałam na Regionalnego Kierownika Sprzedaży i zarządzam 23 sklepami, natomiast od 2012 roku jestem Regionalnym Supervisorem, gdzie poza podstawowymi zadaniami wspieram merytorycznie kierowników z innych regionów.Każde stanowisko w naszej firmie dawało mi ogromną satysfakcję. Lubię pracować z moimi zespołami, wspólnie realizować zadania.Wiele radości sprawia mi świadomość,jak moi pracownicy rozwijają się, awansują na wyższe stanowiska.

Bardzo odpowiada mi elastyczny – zadaniowy czas pracy. Mam przełożonych, którzy stawiają mi jasne cele i doceniają moją pracę. Mam nadzieję na dalszy rozwój i karierę w Textil Market!

Jesteśmy dużą i szybko rozwijającą się siecią dyskontów odzieżowych. W całej Polsce posiadamy i otwieramy nowe sklepy. W związku z tym poszukujemy osób, które są zainteresowane są zainteresowane pracą w handlu w sklepie odzieżowym.W naszych sklepach zatrudniamy pracowników na stanowiskach:

Szukamy osób, którym praca w sklepie, obsługa i dbałość o klienta dają satysfakcję.

Praca w Textil Market nie ogranicza się jedynie do obsługi przy kasie, nasi pracownicy służą klientom doradztwem przy zakupach, dbają o prawidłową ekspozycję towaru.

Stwarzamy naszym pracownikom duże możliwości rozwoju, i awansu poprzez udział w szkoleniach, programach rozwojowych.

kariera-40plusChcemy, aby nasi pracownicy wiązali się z firmą na długie lata i razem z nią się rozwijali.

W naszych sklepach jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z grupy 40+. Wiemy, że praca sprawia Wam wiele satysfakcji.

biuletyn Textil Market

Chcemy informować naszych pracowników o wszystkich najważniejszych wydarzeń w naszej firmie. W tym celu wydajemy biuletyn informacyjny skierowany do pracowników naszej sieci.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas – wejdź w zakładkę aplikuj do nas i wyślij swoje CV do wybranego sklepu.

 

Poszukujesz konkretnego produktu? Napisz do nas!
Szukasz pracy? Pracuj z nami!

TANIO I MODNIE ubieramy całą rodzinę w sieci blisko 300 sklepów

Textil Market to sieć sklepów dyskontowych zlokalizowanych głównie w miastach do 50 tys. mieszkańców. Zapraszamy do blisko 300 punktów w całym kraju. U nas ZAWSZE TANIO I MODNIE
Odzież damska, Odzież męska, Odzież dziecięca, Odzież niemowlęca, Tekstylia, Odzież w niskich cenach, Modna odzież, Artykuły gospodarstwa domowego

Newsletter